Info Keikat facebook youtube spotify itunes Instagram Twitter Kauppa
KEIKAT
Keikkamyynti
Warner Music Live / Samppa Hartikainen
Puhelin: 050-567 5584, 010-8417500
Sähköposti: samppa.hartikainen[at]warnermusic.com
www.warnermusiclive.fi


Kiertueesta lisätietoa myöhemmin

Tulevat keikat
14.03. Levi, Hulluporo Areena
16.03. Tahko, Piazza
17.03. Tampere, Klubi
18.03. Jyväskylä, Ilokivi
01.04. Ruka, Kaarle XII (ent.Rukahovi)
13.04. Vantaa, Tulisuudelma
14.04. Kouvola, House of Rock
21.04. Turku, Gong
06.05. Tallink, Baltic Princess
13.05. Helsinki, Tavastia
18.05. Viking Line, Gabriella
20.05. Viking Line, Grace


Menneet keikat
2016
10.12.Vierumäki, Teatro
05.12.Helsinki, Virgin Oil

25.11.Hämeenlinna, Vanajanlinnan pikkujoulut
19.11.Helsinki, Messukeskus

17.09.Turku, Baltic Princess
10.09.Hervanta, Hervantarock

27.08.Helsinki, Herttoniemi Block Party
13.08.Ylöjärvi, Ylis´festarit
13.08.Vaasa, Wasa Open Air (lisätietoa)
06.08.Naantali, Kaivohuone

23.07.Oulujärvi, Manamansalo
22.07.Viitasaari, Pihkuri
16.07.Lahti, Lahden Yöt
15.07.Vantaa, Tulisuudelma
09.07.Kainuu, Musiikkijuhlat (lisätietoa)
08.07.Oulu, 45 Special

10.06.Kaarina, Saaristo Open (lisätietoa)

14.05.Viking Line, Grace
13.05.Helsinki, Tavastia

14.04.Yksityistilaisuus
09.04.Ruka, Ravintola Piste
08.04.Levi, Hulluporo Areena

26.03.Ruka, Ravintola Zone
25.03.Saariselkä, Tunturihotelli
09.03.Helsinki, Gloria Olohuoneklubi (Unplugged)
05.03.Tampere, Nightclub Tähti
04.03.Turku, Venus Nightlife
2015
19.12.Kalajoki, Merisärkkä
11.12.Jyväskylä, London
05.12.Kotka, Ruonalan Urheiluhalli
04.12.Kuopio, Ilona

28.11.Hankasalmi, Revontuli
27.11.Levi, Hulluporo Areena
21.11.Viking Line, Viking Grace (Turku)
20.11.Pori, Bar Kino
15.11.Raisio, Kauppakeskus Mylly
14.11.Helsinki, Pressa
13.11.Vaasa, Fontana
06.11.Jämsä, Himos Areena

10.10.Turku, Venus Nightlife
09.10.Tampere, Viihdemaailma Ilona
03.10.Lahti, Finlandia-Klubi
02.10.Vantaa, Tulisuudelma

26.09.Seinäjoki, Rytmikorjaamo
25.09.Hyvinkää, Jalostamo
19.09.Oulu, Radisson Sas
18.09.Saarijärvi, Kukonhiekka
17.09.Tallink Silja , Baltic Princess (Turku)
12.09.Kaustinen, Viihderavintola Konsta
11.09.Joensuu, Kerubi
10.09.Tallink, Baltic Queen (Helsinki)
05.09.Jyväskylä, Kävelykatu
05.09.Harjavalta, Night Factory

29.08.Kokkola, Venetsialaiset (lisätietoa)
28.08.Helsinki, Virgin Oil
22.08.Eura, Sieravuori
15.08.Huittinen, Seurahuone
14.08.Jalasjärvi, Aukusti
07.08.Lappeenranta, Amarillo Areena
01.08.Pyhätunturi, Pyhä Unplugged

31.07.Rovaniemi, Waldemar
25.07.Valkeakoski, Työväen Musiikkitapahtuma
18.07.Hyrynsalmi, Swamp Rock
17.07.Joensuu, Ilosaarirock
12.07.Helsinki, Narinkkatori
11.07.Jyväskylä, Suomipop Festivaali
10.07.Jyväskylä, Tourula Neste Oil K-Market (lisätietoa)
04.07.Kuopio, Viinijuhlat
03.07.Seinäjoki, Tala Rock
02.07.Konnevesi, Häyrylänranta Pop & Blues
01.07.Tampere, Sillalla

26.06.Jämsä, Iskelmä-Himos
20.06.Kalajoki, Midsummer Sound
19.06.Tampere, Valtteri-Festivaali

30.05.Keuruu, Pappilan Taverna
28.05.Helsinki, Yksityistilaisuus
23.05.Oulu, Nightclub Tähti
16.05.Kauhajoki, Aronkeidas
09.05.Porvoo, Taidetehdas
08.05.Rauma, Sinisoihtu

25.04.Ruka, Spring Break
18.04.Kouvola, House of Rock
17.04.Helsinki, Tavastia
11.04.Järvenpää, Blackpool
10.04.Lahti, Möysä
09.04.Levi, Hulluporo Areena
04.04.Turku, Venus Nightlife
03.04.Jyväskylä, Lutakko
02.04.Tampere, YO-talo

28.03.Espoo, Sellosali
23.03.Radio Nova Stage (lisätietoa)

27.02.klo 19:00 Helsingin jäähalli (lisätietoa)
20.02.Hämeenlinna, Suistoklubi (lisätietoa)
2014
29.11.Hämeenlinna, Rantasipi Aulanko
21.11.Helsinki, Yksityistilaisuus

20.09.Turku, Viking Grace
12.09.Yksityistilaisuus

30.08.Kaarina, Muinaistulet
15.08.Kouvola, Taiteiden Yö
09.08.Viiala, Vasenkätisten Vestivaali
05.08.Turku, M/S Baltic Princess (esiintyminen paluumatkalla)

23.07.Turku, Down By The Laituri
18.07.Tornio, Twin City Festival
16.07.Kuopio, Albatrossi
05.07.Karkkila, Harjufest
04.07.Kerava, Revanssi/RevanssiRock

07.06.Kouvola, Kouvolan keskuspuisto
06.06.Helsinki, Korjaamo

31.05.Loimaa, JBFT-kaupunkifestivaali
30.05.Klaukkala, Pihvimylläri
25.05.Helsinki, Naisten Kymppi (lisätietoa)

26.04.Härmän Kuntokeskus/Kylpylä, Ylihärmä
05.04.Levi, Hullu Poro areena
04.04.Vantaa, Tulisuudelma

29.03.Tampere, Klubi
28.03.Kuopio, Tähti
21.03.Lahti, Finlandia-klubi !Siirtyy
15.03.Kouvola. House of Rock
14.03.Helsinki, Virgin Oil
13.03.Tallink-Europa, Tallinna-risteily
09.03.Hämeenlinna, Suisto, Sunnuntaiklubi
2013
14.12.Turku-Tukholma, Viking Line, Grace-risteily
13.12.Helsinki, Tavastia
12.12.Helsinki, Tavastia
06.12.Nilsiä, Tahko Piazza
05.12.Jyväskylä, Lutakko

30.11.Turku, Venus
29.11.Rauma, Kalliohovi
28.11.Pori, Bar Kino
23.11.Seinäjoki, Rytmikorjaamo
22.11.Vaasa , Hullu Pullo
16.11.Oulu, Club Teatria
15.11.Kokkola, Kaarle
09.11.Lahti, Cheri
08.11.Lappeenranta, Monrepos

26.10.Espoo, Sellosali
25.10.Vantaa, Shamrock
19.10.Kouvola, House of Rock
18.10.Hyvinkää, Hopealyhty
17.10.Turku, Logomo
16.10.Tampere, Tampere-talo
14.10.Helsinki, Savoy-teatteri
12.10.Joensuu, Kerubi
2011
17.12.Amarillo, Espoo
16.12.Ravintola Lohi, Lohja
10.12.Bar Soho, Porvoo
08.12.Lutakko, Jyväskylä
05.12.Kooma, Turku
03.12.Osman Tupa, Eura ! PERUTTU
02.12.Virgin Oil Co, Helsinki

26.11.Rytmikorjaamo, Seinäjoki
19.11.Klubi, Tampere
18.11.Tulisuudelma, Vantaa

20.08.Aukusti, Jalasjärvi
19.08.Hopealyhty, Hyvinkää

30.07.Ruukki festivaalit, Kauttua
29.07.Tulisuudelma, Vantaa
23.07.Sunset Beach Party, Karkkila
22.07.Saimaa Open Air, Lappeenranta

19.06.Kaisafest, Helsinki

23.04.Hotelli Savonsolmu, Pieksämäki
22.04.Lutakko, Jyväskylä
21.04.Virgin Oil Co, Helsinki
16.04.Apollo, Turku
16.04.Ski Bistro, Ruka, Kuusamo !TULIPALON VUOKSI!
13.04.Hullu Poro Areena, Levi, Kittilä
2010
28.08.DNA-Venetsialaiset, Oulu

31.07.DBTL, Turku
30.07.YO-talo, Tampere
29.07.Neste Rally, Jyväskylä

11.06.PopCircus, Järvenpää
2009
12.09.Klubi, Turku
11.09.Klubi, Tampere
05.09.Tavastia, Helsinki
04.09.Tavastia, Helsinki

29.08.Vuokatti, Sotkamo
22.08.Kävelykatu, Riihimäki
21.08.Tulisuudelma, Vantaa
15.08.Suomi-ilmiö, Oulu
14.08.Wilhelm, Mikkeli
08.08.Taaborinvuori, Nurmijärvi
07.08.Merisärkkä, Kalajoki
01.08.Ankkarock, Korso

31.07.Kooma, Turku
30.07.Juurikkasaari, Jyväskylä
25.07.Qstock, Oulu
24.07.Vauhtiajot, Seinäjoki
19.07.Ilosaarirock, Joensuu
18.07.Rockperry, Vaasa
17.07.Rukarock, Kuusamo
11.07.Simerock, Rovaniemi
09.07.Huttula, Joutsa
08.07.YO-talo, Tampere
04.07.Ruisrock, Turku
03.07.Rotuaari piknik, Oulu

14.06.Provinssirock, Seinäjoki
13.06.Kaisafest, Helsinki
12.06.F1-venekisat, Lahti
07.06.Kivenlahtirock, Espoo
06.06.Kisaranta, Kangasala

20.05.Isojano, Lahti

30.04.Kooma, Turku
29.04.Teltta pystyssä -tapahtuma, Tampere
25.04.Nosturi, Helsinki (IKÄRAJATON)
24.04.Sirkus, Hämeenlinna
23.04.Radio Nova club, Baltic Princess (Silja), Helsinki
18.04.Kellari, Joensuu
17.04.Jyväshovi, Jyväskylä
16.04.Cafe Tivoli, Rovaniemi
15.04.Hulluporo Areena, Levi
14.04.Hulluporo Areena, Levi
13.04.Hotelli Luosto, Luosto
12.04.Hotelli Kuusamo, Kuusamo
10.04.Tähti (ent Foxia), Oulu
09.04.Merisärkkä, Kalajoki
04.04.Status, Forssa
03.04.Ilves Night, Tampere
02.04.Kosketuksessa-taltiointi, Akun Tehdas

21.03.Bohemia (Itäkeskus), Helsinki
20.03.Vaakuna/Marilyn, Kouvola
14.03.Kulttuuritalo, Helsinki (Emma-gaala)
13.03.Vantaa, Tulisuudelma
07.03.Virgin Oil CO, Helsinki
06.03.Amarillo, Kotka

09.02.Goom-risteily
2008
13.12.Tavastia, Helsinki (Tuure Kilpeläinen)
12.12.Tavastia, Helsinki (Tuure Kilpeläinen)
06.12.Konsta, Kaustinen
05.12.Rytmikorjaamo, Seinäjoki

29.11.Hotelli Juva, Juva
28.11.Heaven, Järvenpää (Tuure Kilpeläinen)
26.11.Sellosali, Espoo (Tuure Kilpeläinen)
22.11.Finlandia-klubi, Lahti (Tuure Kilpeläinen)
21.11.Amarillo, Porvoo (Tuure Kilpeläinen)
15.11.Lutakko, Jyväskylä
14.11.Night Kimmel, Joensuu
13.11.Happytime Baari, Savonlinna
08.11.Klubi, Turku (Tuure Kilpeläinen)
07.11.Klubi, Tampere (Tuure Kilpeläinen)
01.11.Verkatehdas, Hämeenlinna

31.10.Himos Areena, Jämsä
30.10.Bar Kino, Pori
13.10.Sirkus Finlandia, Helsinki - "Ilta sirkuksessa"
10.10.Turku, Dynamo (The Trippers)
09.10.Tampere, YO-talo (The Trippers)
08.10.Levykauppa Äx, Helsinki - klo 17:00
08.10.Helsinki, Kuudes linja (The Trippers)

13.09.The Voice Live, Ideapark, Lempäälä
10.09.Elämä Lapselle – konsertti, Helsinki "Valssi"

12.07.Iisalmi, Oluset
11.07.Seinäjoki, Tangovapaa alue
10.07.Lahti, Lahden Yöt
05.07.Sysmä, Pajularock
04.07.Kuopio, Henry’s Pub
03.07.Imatra, Voodoo
02.07.Vantaa, Tulisuudelma

21.06.Pori, RMJ
20.06.Jämsä, Himosfestival
06.06.Espoo, Kivenlahtirock

04.04.Helsinki, Grand Casino
2007
15.07.Mikkeli, Mikkelin Ravit/Jäähalli
14.07.Helsinki, Tavastiaklubi
13.07.Tampere, Tammerfest-Ilves Night
12.07.Savonlinna, Oopperaklubi (Happytime baari)
08.07.Turku, Ruisrock
07.07.Oulu, Rotuaari piknik
06.07.Tornio, Umpitunneli
05.07.Kuopio, Henry’s Pub

23.06.Rauma, RMJ
22.06.Jämsä, Himos festivaali
2006
13.10.Helsinki, Tavastia
12.10.Helsinki, Tavastia
07.10.Turku, Galax
06.10.Vantaa, Tulisuudelma
05.10.Jyväskylä, Lutakko

30.09.Seinäjoki, Botton Club
29.09.Tampere, Ilves
16.09.Nivala, Puustelli
15.09.Kuusamo, Hotelli Kuusamo
14.09.Mikkeli, Vaakuna
09.09.Vaasa, Amarillo
08.09.Kokkola, Kaarle
02.09.Kotka, Livinstone
01.09.Porvoo, Seurahovi

28.08.Helsinki, Juhlaviikot - Huvila-teltta
26.08.Vuokatti, Holiday Club Katinkulta
25.08.Joensuu, Sokos Hotel Kimmel/Night
19.08.Lahti, Lahden Jazztori
18.08.Jalasjärvi, Aukusti
06.08.Korso, Ankkarock

29.07.Rovaniemi, DBTK
28.07.Oulu, QStock
27.07.Äänekoski, Keitele-Jazz
16.07.Helsinki, Kaivopuisto
15.07.Tampere, Pakkahuone
14.07.Joensuu, Ilosaarirock
13.07.Tornio, Umpitunneli
12.07.Oulu, Rotuaaripiknik
09.07.Turku, Ruisrock
08.07.Kajaani, Kaukametsän sali
07.07.Aitoo, Kirkastusjuhlat
06.07.Seinäjoki, Tangomarkkinat
01.07.Kuopio, Viinifestivaali

30.06.Imatra, IBBF
29.06.Helsinki, Kaivo
28.06.Järvenpää, Yano (Puistoblues-klubi)
24.06.Rauma, RMJ
23.06.Jämsä, Himosfestivaali
22.06.Kalajoki, Juhannus
17.06.Seinäjoki, Provinssirock
16.06.Vantaa, Koivuklubi
11.06.Jyväskylä, Killerirock
10.06.Kauhajoki, Art Rock Cafe
09.06.Uusikaupunki, Aquarius
03.06.Helsinki, Kaisaniemi (YLE-X)
01.06.Helsinki, Kuudes linja (myös Lemonator!)

06.05.Helsinki, Nosturi
03.05.Irtiottoja-risteily, Tallink m/s Romantika 05.05. (pe) Kouvola, Amarillo

29.04.Jyväskylä, Lutakko
28.04.Vantaa, Hotelli Vantaa / Tulisuudelma
26.04.Järvenpää, Järvenpäätalo
16.04.Lappeenranta, Hotelli Lappee / Doris Night
15.04.Rauma, Raumanlinna
14.04.Seinäjoki, Rytmikorjaamo
08.04.Kemi, Hullu Pohjola
07.04.Rovaniemi, Tivoli
06.04.Kajaani, Balls
05.04.Oulu, Ravintola Foxia
01.04.Helsinki, Tavastia

31.03.Helsinki, Tavastia
29.03.Helsinki, Tavastia (yksityistilaisuus)
27.03.Helsinki, Tavastia (Amp your guitar)
25.03.Espoo, Tapiola Garden-Sokoshotel
24.03.Kerava, Panama Jack
23.03.Pori, Bar Kino
18.03.Nilsiä, Piazza / Tahkovuori
17.03.Tampere, YO-talo
11.03.Kokemäki, Bar & Club Metro
10.03.Lahti, Finlandia-klubi / Sibeliustalo
09.03.Turku, Klubi
08.03.Espoo, Sellon Anttila (akustinen live, n. klo 16:30)
08.03.Espoo, Sellosali
02.03.Helsinki, Kampin keskuksen avajaiset (myös mm. Ismo Alanko Säätiö, Egotrippi soittaa klo 20:00)
2005
23.07.Seinäjoki, Vauhtiajot
22.07.Helsinki, Tavastia
21.07.Savonlinna, Happy Time Baari
16.07.Lohja, Rantajamit
15.07.Oulu, Rotuaari Piknik
14.07.Tampere, Tammerfest
10.07.Turku, Ruisrock
09.07.Iisalmi, Oluset
08.07.Joutsa, Joutopäivät
07.07.Helsinki, Kaivo
02.07.Raahe, Tiiranlinna, Pekanpäivät
01.07.Ylöjärvi, Sänkipellon säpinät

30.06.Järvenpää, Yano-bar
29.06.Vantaa, Tulisuudelma
25.06.Rauma, RMJ
24.06.Jämsä, Himos festival
23.06.Kalajoki, Kalajoen juhannus
19.06.Seinäjoki, Provinssirock
17.06.Kerava, Wanha Kino
16.06.Jyväskylä, Sataman valot ! PERUTTU
11.06.Kurikka, Haku päällä
08.06.Helsinki, Semifinal (The Trippers-nimellä) 10.06. (pe) Pori, Club 19
2004
02.10.Rovaniemi, Tivoli
01.10.Oulu, Radisson SAS

30.09.Turku, Kåren
29.09.Helsinki, Vanha
28.09.Helsinki, Vanha
25.09.Kuopio, Kuopio-halli
24.09.Jyväskylä, Elohuvi
23.09.Tampere, Klubi
15.09.Helsinki, Hartwall Areena (Elämä Lapselle)

28.08.Ikaalinen, Wanhan Kauppalan Westivaali
27.08.Helsinki, Nosturi
26.08.Tampere, Panama
21.08.Kuopio, Rock The Globe
20.08.Helsinki, Linnanmäki NRJ-bileet
20.08.Kouvola, Hotelli Vaakuna/Night Marilyn
14.08.Vantaa, Calypso
13.08.Porvoo, Seurahovi
07.08.Rauma, Raumrok
06.08.Kajaani, Night Valjus
01.08.Korso, Ankkarock

31.07.Kemi, Hullun Mylly
30.07.Kalajoki, Merisärkkä
29.07.Äänekoski, Keitele-jazz
24.07.Nilsiä, Tahkovuori
23.07.Kurikka, Raunarock
21.07.Vantaa, Tulisuudelma
18.07.Joensuu, Ilosaarirock
17.07.Haukivuori, Hummeripoikarock
16.07.Oulu, Rotuaari
15.07.Lahti, Lahden Yöt
14.07.Tampere, Tammerfest
11.07.Turku, Ruisrock
09.07.Ruovesi, Noitarock
08.07.Helsinki, Kaivohuone

26.06.Jämsä, Himos
26.06.Kouvola, Party Planet
25.06.Rauma, Raumanmeren Juhannus
20.06.Vantaa/Hakunila, Myötätuulirock
19.06.Seinäjoki, Provinssirock
18.06.Tornio, Umpitunneli

29.05.Hämeenlinna, Rocklato
28.05.Kuusankoski, Sommelo
27.05.Tampere, Telakka (liput: Telakka, Epes)
11.05.Espoo, LänsiAuto Areena
01.05.Helsinki, Tavastiaklubi

30.04.Hanko, Kasino (ikärajaton)
30.04.Hanko, Kasino (K-18)
29.04.Pori, Bar-Kino
24.04.Eura, Osman Tupa
23.04.Salo, Rikala Night Club
22.04.Jyväskylä, Lutakko
18.04.Rovaniemi, Comico
17.04.Tornio, Umpitunneli
16.04.Oulu, Wäinö
15.04.Joensuu, BePop
10.04.Ikaalinen, Ikahovi
09.04.Lappeenranta, Lappee
08.04.Uusikaupunki, Aquarius
03.04.Turku, Klubi
02.04.Porvoo, Nevada
01.04.Kotka, Livinstone

27.03.Alavus, Puustelli
26.03.Tampere, Klubi
20.03.Kokkola, West Coast Bar
19.03.Seinäjoki, Duuni
18.03.Vaasa, Royal-SAS
13.03.Levi, Hullu-Poro arena
12.03.Levi, Hullu-Poro arena
06.03.Helsinki-Tallinna, Silja Opera
05.03.Helsinki-Tallinna, Silja Opera
04.03.Hyppönen Enbuske Experience

27.02.Helsinki, Stockmann klo 18:00

15.01.Turku, Silja Europa
14.01.Helsinki, Tavastia (Ruma-klubi)
2003
31.12.Tampere, Ilves
12.12.Pori, Vaakuna
11.12.Kuopio, Hotelli Puijonsarvi
04.12.Vuoden urheilija-gaala, Tampere TV2

29.11.Kauhajoki, Art Rock Cafe/ Kauhajoki
28.11.Seinäjoki, Vaakuna/Botton Club
27.11.Tampere, YO-talo
26.11.Turku, Börs Night Club
22.11.Hyvinkää, K2
21.11.Salo, Ipanema
15.11.Espoo, Tapiola Garden-Sokoshotel
14.11.Kerava, Panama Jack
12.11.Helsinki, Tavastia
09.11.Oulu, 45 Special
08.11.Tornio, Umpitunneli / Tornio
07.11.Rovaniemi, Tivoli
06.11.Kokkola, Sokos hotel Kaarle
05.11.Jyväskylä, Lutakko

29.09.Bettina S. TV2 klo 20:20
12.09.Kotka, Livinstone
11.09.Mikkeli, Vaakuna areena
10.09.Helsinki, Olympiastadion (Puhdas elämä lapselle)
04.09.Helsinki, Makasiinit (MTV3-live)

29.08.Helsinki, Helmi, (Art Goes Kapakka)
23.08.Helsinki, Stockmann
07.08.Helsinki, Espa - Baarifestarit
03.08.Vantaa, Ankkarock

11.07.Joensuu, Ilosaarirock, Sulo-klubi, Kaarihalli
06.07.Turku, Ruisrock

28.06.Loviisa, Räyhärock
13.06.Seinäjoki, Provinssirock (Saarilava klo 19.00)
05.06.Turku, DBTL, Börs Night Club (Egot + Lemot)

24.05.Espoo, Iso Omena
16.05.Helsinki, Tavastia
14.05.Imatra, Ravintola Nite Train
10.05.Vaasa, Amarillo
09.05.Seinäjoki, Duuni

30.04.Helsinki, Espan Lava
30.04.Helsinki, On The Rocks
26.04.Valkeakoski, Waltikka
25.04.Yksityistilaisuus
24.04.Kouvola, Rytmikatti
19.04.Turku, Säätämö
18.04.Mikkeli, Stoppari
17.04.Helsinki, Nosturi
16.04.Tampere, Klubi
13.04.Oulu, 45 Special
12.04.Rovaniemi, Tivoli
10.04.Savonlinna, HappyTime Pub
03.04.Sessions live
03.04.YleX StudioB

28.03.Helsinki, Radio SuomiPop-bileet
04.03.Espoo, Dipoli

23.02.musiikkivieraana YOKOTAI-ohjelmassa, YLE1
12.02.Viking Cinderella, GOOM-risteily
2002
06.12.Helsinki, Jäähalli - POPFINLANDIA III
2001
22.07.Turku, Puolalanpuisto
07.07.Ruisrock-klubi, Feenix

30.06.Helsinki, Tavastia
22.06.Raumanmeren Juhannus, Club Neon
02.06.Paimio, Nuorisotalo Tillintupa

30.04.Jyväskylä, Ilokivi

03.03.Helsinki, Nosturi
02.03.Joensuu, Musiikkikeskus (Karjalantalo)
01.03.Savonlinna, Happytime Pub

28.02.Järvenpää, RT Party House
25.02.Oulu, 45 Special
24.02.Rovaniemi, Tivoli
23.02.Seinäjoki, Walas-klubi
22.02.Vaasa, SAS Radisson Royal Night
21.02.Jyväskylä, American Bar
20.02.Kuopio, Puijonsarvi
17.02.Helsinki, Tavastia
16.02.Uusikaupunki, Aquarius
15.02.Tampere, Ilves
14.02.Helsinki, MTV 3 live@jyrki
08.02.Turku, Club Feenix
07.02.Cinderella, GooM-risteily
2000
13.08.Helsinki, Nosturi, ELMUn Kansanjuhla
06.08.Korso, Ankkarock

30.07.Rovaniemi, DBTK (Zirkus)
29.07.Rovaniemi, DBTK (Unplugged at Tivolin terassi)
28.07.Jyväskylä, Lounaispuisto
08.07.Joensuu, Ilosaarirock
02.07.Ylöjärvi, Räikkärock
01.07.Kemi, Meripuisto
01.07.Raahe, Rantapuisto

30.06.Ylivieska, Vieska
23.06.Jämsä, Himos Festival
23.06.Rauma, Raumanmeren Juhannus
22.06.Kouvola, Midnight Party Planet
17.06.Seinäjoki, Provinssirock
16.06.Tampere, Tulliklubi
10.06.Helsinki, Kaisaniemenpuisto. RadioMafia 10 v
08.06.Turku, DBTL/Fenix
03.06.Uusikaupunki, Jalkapallokenttä
02.06.Hyvinkää, Medicin Man

27.05.Kuopio, Satamatori klo 17
27.05.Kuopio, Ravintola Tähti klo 21 (Unplugged)
26.05.Kouvola, Rubin 2000 Nightclub
13.05.Imatra, Imatran valtionhotelli
12.05.Mikkeli, Ravintola Stoppari
06.05.Helsinki, Nosturi
05.05.Jyväskylä, Lutakko

30.04.Oulu, Formula 1
29.04.Tampere, Pommari
28.04.Seinäjoki, Walas-klubi
22.04.Rauma, Baarikaappi
21.04.Uusikaupunki, Aquarius
20.04.Pori, Jazz
19.04.Turku, Marilyn
15.04.Helsinki, Tavastia
14.04.Tampere, YO-talo
08.04.Rovaniemi, Tivoli
07.04.Kemi, Hullu Pohjola
06.04.Oulu, WPK

24.03.Helsinki, Stockmann (keskusta) "unplugged"
01.03.Helsinki, Semifinal (The Trippers nimellä)
1999
27.10.Helsinki, Lepakko (+ mm Lemonator, Rasmus)

21.08.Espoo, Hotelli Kuninkaantie
18.08.Helsinki, Kluuvin kauppakeskus ("Unplugged")
15.08.Helsinki, Kaivopuiston kansanjuhla
14.08.Lohja, Up on the hill (+ mm. Lemonator, 69 eyes, Kari Peitsamo)
07.08.Kokemäki, Popjoki (+ Ville Pusa, Rasmus)

10.07.Kotka, Karhurock (+ mm. Kirka)
09.07.Imatra, Big band festival
03.07.Turku, Ruisrock
02.07.Oulu, Muusikkojen yö

25.06.Rauma, Raumanmeren juhannus
24.06.Kouvola, Midnight party planet
09.06.Helsinki, Kisatori
06.06.Vantaa, Louhela jam (+ mm. Rasmus)
05.06.Tuusula, Jäähalli (+ mm. Tyrävyö)
04.06.Helsinki, Vanha (+ Cartoon Tree)

28.05.Riihimäki, Punainen talo
26.05.Porvoo, Bar Mary
23.05.Helsinki, Munkkiniemi

30.04.Lappeenranta, Rakuunatalli

27.03.Helsinki, Gloria
26.03.Seinäjoki, Ravirata
20.03.Evijärvi, Nuorisoseurantalo
19.03.Seinäjoki, Bella donna
18.03.Vaasa, Donna
17.03.Hämeenlinna, Focus
16.03.Lappeenranta, Lappee
13.03.Haapajärvi, Kieppi
12.03.Rovaniemi, Tivoli
11.03.Oulu, 45
06.03.Kuopio, Keskusta hotelli
05.03.Hyvinkää, Medicine man
1998
31.12.Helsinki, Tavastia (+ Lemot, Krispies ja Markus N.)
12.12.Rauma, Baarikaappi
11.12.Tampere, YO-talo
10.12.Joensuu, Kellari
09.12.Lahti, Torvi
05.12.Valkeakoski, Treffi
04.12.Vantaa, Vernissa
03.12.Savonlinna, Tres Hombres
02.12.Helsinki, Vanha

28.11.Vaasa, Club 25
27.11.Pori, Moo (+ Markus Nordenstreng)
26.11.Turku, Downtown
25.11.Helsinki, Tavastia (Zen Garden 5-v. gaala)
21.11.Jyväskylä, Lutakko
20.11.Ylivieska, Vieska
18.11.Oulu, 45 Special
17.11.Mikkeli, Stoppari
14.11.Imatra, Onnenpäivät
13.11.Kouvola, Rubiini
07.11.Rovaniemi, Tivoli
06.11.Kemi, Hullu Pohjola
05.11.Raahe, Ramos

31.10.Lieksa, Simonhurtta
30.10.Helsinki, Tavastia
29.10.Järvenpää, Zapata
21.10.Akustisia radiopromokeikkoja (Mikki ja Knipi) mm. Salo, Turku, Rauma, Pori, Tampere, Jyväskylä, Vaasa, Lahti, Seinäjoki
20.10.Akustisia radiopromokeikkoja (Mikki ja Knipi) mm. Salo, Turku, Rauma, Pori, Tampere, Jyväskylä, Vaasa, Lahti, Seinäjoki
17.10.Seinäjoki, Belladonna
16.10.Tampere, Tulliklubi (+ Lemonator)
07.10.Tapiola, Stockmann. "Unplugged"
01.10.TV1 Lista. "Vieterit" ja "Pois Minusta Paha Henki"

30.09.Myyrmäki, Myyrmannin Anttila. "Unplugged"
28.09.Radio Mafia live
25.09.Helsinki, Tunnelin Anttila. "Unplugged"
23.09.Helsinki, Kerma. Alter Ego-julk.tilaisuus.
21.09.Radio Extrem akustinen live
15.09.MTV3 Jyrki, 4:n biisin live
12.09.Kuopio, Jäähalli. Akateeminen startti
10.09.Helsinki, Stadion. Puhdas Elämä lapselle - "Unihiekkaa", "Tänään Ei Kukaan Vastaa", "Tyttö Kaunis" ja "Ulkopuolella" (+ Egotrippi säesti Ville Pusaa kappaleessa "Du")
08.09.Riihimäki
05.09.Kauhajoki, Kasino

22.08.Hyvinkää, Vanha villatehdas
15.08.Salo (+ Lemonator), Vuohisrock
02.08.Korso, Ankkarock

20.06.Nummirock
19.06.Pudasjärvi, Jyrkkäkoski
19.06.Kalajoki, Hiekkasärkät
13.06.Seinäjoki, Provinssirock

23.05.Yle TV1, Launtaivekkari

30.04.Espoo, Dipoli
30.04.Tampere, Tampella
28.04.Helsinki, Vanha
25.04.Pori, Jazz
24.04.Rauma, Baarikaappi
23.04.Turku, Berlin
22.04.Kouvola, Rubiini
19.04.Oulu, 45
18.04.Nivala, Tuiskula
17.04.Jyrki MTV3
17.04.Helsinki, Tavastia
08.04.Helsinki, Semifinal, The Trippers-nimellä Moody-klubilla
1997
31.12.Helsinki, Vanha (+ Cosmos Tango)

31.08.Viking Cinderella
30.08.Tampere, Tulliklubi
29.08.Vantaa, Vernissa
28.08.Jyväskylä, Kauppatori
27.08.Porvoo, Bar Mary
17.08.Helsinki, Kaivopuiston kansanjuhla
16.08.Helsinki, Linnanmäki. Unicef-konsertti
15.08.Helsinki, Stockmann
14.08.Tapiola, Stockmann
13.08.Turku, Stockmann (Pide bassossa)
10.08.Lappeenranta, Rantajamit
08.08.Helsinki, Tunnelin Anttila. "Unplugged"
03.08.Korso, Ankkarock

31.07.Helsinki, Kaivohuone
27.07.Ylöjärvi, Räikkärock
19.07.Tampere, Tammerfest
12.07.Lappajärvi, Halkosaari
11.07.Haapavesi, Tähtipyörä
05.07.Kauhajoki, Kasino
04.07.Ylivieska, Vieska
03.07.Oulu, 45
02.07.Mikkeli, Stoppari

21.06.Hanko, Silversand
20.06.Nummirock
19.06.Kouvola, Midnight Partyplanet
17.06.Helsinki, Stadion
15.06.Järvenpää, Puistorock
14.06.Seinäjoki, Provinssirock
13.06.Helsinki, Baroq
05.06.Radiomafia, Ulmanen ja Roiha. "Tänään ei kukaan vastaa", "Ympyrä", "Teinikuningatar"

31.05.äänekoski, Hirvi
24.05.Helsinki, Maailma kylässä festarit
17.05.Salo, Blackhole
16.05.Seinäjoki, Walas-klubi
08.05.Helsinki, Paloheinä
03.05.Helsinki, Tavastia. Save the whales
02.05.Joutsa, Huttula
01.05.MTV3 Hyvät pahat ja rumat. "Tänään ei kukaan vastaa"

30.04.Kuopio, Wanha Satama (+ mm. Pekka ja Susi, Dreadline)
26.04.Turku, Metro
25.04.Tampere, yo-talo (+ Luonteri Surf)
22.04.Helsinki, Music Makers studion avajaiset - Egotrippi soitti Samuli Edelmanin kanssa biisin "Ihana Valo" sekä oman lyhyen setin
12.04.Rauma, Ponytail
09.04.Helsinki, Vanha
05.04.Jyväskylä, Lutakko
04.04.Joensuu, Kellari
03.04.Helsinki, Vanha. Jyrki Movie Awards jatkot

29.03.Pori, Jungle Jane
26.03.Helsinki, Tavastia. Superego julk.
22.03.Hecumania MTV3. "Tänään ei kukaan vastaa"
20.03.Radiomafia, Upteekki
08.03.Muuvi TV1, Tre. "Unihiekkaa", "Ympyrä", "Tänään ei kukaan vastaa"
03.03.Akustisia radiopromokeikkoja (Mikki ja Knipi) mm. Salo, Turku, Rauma, Pori, Tampere, Jyväskylä

14.02.Viking Cinderella keikka + Passi ja hammasharja "Unihiekkaa"
11.02.Espoo, Dipoli (+ No Way Sis)

24.01.Jyrki MTV 3 "Unihiekkaa"
24.01.Helsinki, Tavastia (+ Guitar Slingers) eka keikka Sampon kanssa
1996
16.12.Next Step-messut, muutama biisi akustisesti.

27.04.Radio Mafia live

15.02.Martinlaakson koulu, Penkkaribileet (Viimeinen keikka Piden kanssa)
02.02.Helsinki, Semifinal

05.01.Lahti, Hotelli Seurahuone
1995
31.12.Radio Mafia uuden vuoden live

14.10.Helsinki, Tavastia (+ Guitar Slingers)

01.09.Helsinki, Victor´s
01.09.MTV3, Jyrki. "Tylsää"

31.08.Helsinki, Victor´s (vierailijana Lasse Kurki)
19.08.Helsinki, Lepakko (Lepakko elää)

30.07.Helsinki, Makasiiniravintola (Juhlaviikot)
21.07.Helsinki, Tavastia Urban Summer Circus

17.05.Helsinki, Semifinal
06.05.Helsinki, Tava. Greenpeace tukikons.(+ mm. DH)

22.04.Helsinki, Vanha Yo-talo

24.03.Helsinki, Lepakko (+ Sub-Urban Tribe)
16.03.Helsinki, Semifinal (Levynjulk.)
1994
18.05.Helsinki, Honky Tonk Cafe

20.04.Helsinki, Honky Tonk Cafe (peruttu?)
01.04.Helsinki, F.D. Camel

24.03.Helsinki, Honky Tonk Cafe
02.03.Helsinki, Honky Tonk Cafe

11.01.Helsinki, F.D. Camel (viim. keikka Oskun kanssa)
1993
31.12.Helsinki, Kulosaaren Casino

08.10.Helsinki, Kulosaaren Casino